Hakkımızda

Duseko Asansör, sektörde lider ve başarılı malzeme üreticilerinden biri olarak müşterilerine güvenli ve kaliteli asansör komponentleri hizmetleri sunmaktadır. Şirket, 2006 yılından itibaren olan deneyimi ile 2015 yılında şirketleşmiş olup Türkiye ve dünyada satışa başlamış ve müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli hedef olarak benimsemiştir. Türkiye’de asansör sektörüne artı değer katmak amacıyla faaliyetlerini ileri seviyeye taşıma gayesi gütmektedir.

Gelişim ve ilerlemenin gerekli ilkesi olarak Duseko Asansör 4000 m² kapalı alan içerisinde sürekli yatırımlarını artırarak ve imalat parkurunu genişleterek, teknolojik makinalarla donatarak müşterilerine daha kaliteli ve seçkin ürünler üretmektedir. Geniş ürün yelpazesini seçkin malzemelerden oluşturan Duseko Asansör bu sayede güvenli, pratik ve kesintisiz hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş, müşterilerini anlayıp proje bazlı ve teknolojik çözümlerle yanında olmayı kendine misyon edinmiştir.

Duseko Asansör hayata, insana olan değeri ve girişimci ruhu ile müşterileri, tedarikçileri, profesyonel ve gayretli ekibi ile ben değil biz olma bilincini taşıyarak çalışmalarıyla ülkemizde ve çok farklı ülkelerde isminden sıkça bahsedilen bir marka haline gelmiştir. 

Duseko Asansör, dünya standartlarına uygun ürünleri ve hizmetleriyle fark yaratmaktadır. Ürünlerini TSE ve Avrupa standartlarına uygun üretmektedir. Yüksek kaliteli ürünleri ve güvenilir hizmetleri sayesinde, müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, onlara en iyi hizmeti sunan Duseko Asansör, sektöründe marka değeri yaratan bir firmadır.

Şirket nitelikli insan kaynağı, güçlü üretim tesisi, yeniliğe açık yapısı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile satış ve satış sonrası hizmeti ile müşterisinin her daim yanındadır.

Amacımız kazandığımız başarı ve güven ivmesini daha da yukarı taşımaktır.

× Whatsapp